Dłużnik: Alma Market S.A.

Powrót

Oferta nr 2000/2017/11/14

 • Faktura

 • 887 dni

 • Vindicat sp. z o.o.

 • Alma Market S.A.
  30-964 KRAKÓW
  ul. Pilotów 6
  NIP: 6760016731

Wartość wierzytelności brutto: 60 533,20 PLN
Sprzedam za: 55 000,00 PLN
Wyślij propozycję kupna

Informacja dla dłużnika

 1. Jeżeli uważasz że dane znajdujące się w ogłoszeniu dotyczą Ciebie i opisują nieistniejącą wierzytelność skontaktuj się z wystawcą w celu jej usunięcia. Zarejestruj się w serwisie, a po zalogowaniu przejdź do tego ogłoszenia i napisz do wystawcy.
 2. Jeśli wystawca nie uzna Twojego sprzeciwu, a Ty wystąpisz na drogę prawną przeciwko wystawcy prześlij nam kopię pozwu. Ogłoszenie zostanie ukryte do chwili rozstrzygnięcia sprawy.
 3. Jeśli wierzytelność faktycznie istnieje, a Ty nie chcesz aby dane były widoczne na giełdzie i chcesz porozumieć się z wierzycielem, skontaktuj się z nim i zaproponuj ugodę. Możesz też poprosić wierzyciela o rozpoczęcie negocjacji za pośrednictwem systemu VCAT.pl (negocjacje są bezpłatne), dzięki czemu szybciej uzgodnicie terminy i warunki spłaty.
 4. Giełda długów VCAT.pl nie jest stroną w sprawie pomiędzy wystawcą oferty a podmiotem, którego dane są wystawione.

Zgodnie z § 7 Regulaminu świadczenia usług w systemie VCAT.pl, za wystawienie ogłoszenia na Giełdzie Długów ponosi Użytkownik, który wystawił dane ogłoszenie. Vindicat Sp. z o.o. nie odpowiada za treści ogłoszeń prezentowane przez Użytkowników systemu VCAT.pl. W celu nabycia wierzytelności przez Kupującego, konieczne jest zawarcie umowy we właściwiej formie, jeżeli takowa jest przewidziana przepisami prawa powszechnie obowiązującymi, bądź wynika z danego stosunku prawnego. Dłużnik ma prawo dostępu i poprawiania danych osobowych zamieszczonych w części zawierającej ogólnodostępne oferty sprzedaży wierzytelności zgodnie z art. 24 i 32 ustawy o ochronie danych osobowych.

Zarejestruj się i poznaj system bez żadnych zobowiązań