Dłużnik: UNIQUE-CARS

Powrót

Oferta nr 1866/2017/08/19

 • Faktura

 • 512 dni

 • GTX-POLAND KAMIL KONDYSIAK

 • UNIQUE-CARS
  80-729 Gdańsk
  ul. Zawodników 2
  NIP: 5882409655

 • Nie wywiązanie się z umowy, nie dostarczyli auta . Wpłacono zaliczkę w wysokości 59,6 tys z kwoty 298 tys. Zaliczki nie zwrócili. Sprawy przeciwko tej firmie prowadzi Prokuratura i US . Obecna siedziba firmy ul. Zawodników 2, Gdańsk. Firma posiada majątek. Wszelkie informacje udzielę telefonicznie 693244380.

Wartość wierzytelności brutto: 67 715,51 PLN
Sprzedam za: 58 000,00 PLN
Wyślij propozycję kupna

Informacja dla dłużnika

 1. Jeżeli uważasz że dane znajdujące się w ogłoszeniu dotyczą Ciebie i opisują nieistniejącą wierzytelność skontaktuj się z wystawcą w celu jej usunięcia. Zarejestruj się w serwisie, a po zalogowaniu przejdź do tego ogłoszenia i napisz do wystawcy.
 2. Jeśli wystawca nie uzna Twojego sprzeciwu, a Ty wystąpisz na drogę prawną przeciwko wystawcy prześlij nam kopię pozwu. Ogłoszenie zostanie ukryte do chwili rozstrzygnięcia sprawy.
 3. Jeśli wierzytelność faktycznie istnieje, a Ty nie chcesz aby dane były widoczne na giełdzie i chcesz porozumieć się z wierzycielem, skontaktuj się z nim i zaproponuj ugodę. Możesz też poprosić wierzyciela o rozpoczęcie negocjacji za pośrednictwem systemu VCAT.pl (negocjacje są bezpłatne), dzięki czemu szybciej uzgodnicie terminy i warunki spłaty.
 4. Giełda długów VCAT.pl nie jest stroną w sprawie pomiędzy wystawcą oferty a podmiotem, którego dane są wystawione.

Zgodnie z § 7 Regulaminu świadczenia usług w systemie VCAT.pl, za wystawienie ogłoszenia na Giełdzie Długów ponosi Użytkownik, który wystawił dane ogłoszenie. Vindicat Sp. z o.o. nie odpowiada za treści ogłoszeń prezentowane przez Użytkowników systemu VCAT.pl. W celu nabycia wierzytelności przez Kupującego, konieczne jest zawarcie umowy we właściwiej formie, jeżeli takowa jest przewidziana przepisami prawa powszechnie obowiązującymi, bądź wynika z danego stosunku prawnego. Dłużnik ma prawo dostępu i poprawiania danych osobowych zamieszczonych w części zawierającej ogólnodostępne oferty sprzedaży wierzytelności zgodnie z art. 24 i 32 ustawy o ochronie danych osobowych.

Zarejestruj się i poznaj system bez żadnych zobowiązań